Konsept

GERİ

NEXT LEVEL FARKIYLA YAŞAM

Next Level Çayyolu, Next Level farkını her detayda gösteren bir proje... Next Level’ın tasarım anlayışını yansıtan aynı zamanda kendine özgü sıra dışı mimarisiyle öne çıkan bu projenin farkını daha ilk bakışta anlayacaksınız. Yaşamaya başladığınızda ise ince düşünülmüş detaylarla tanışacak, hayatınızın ne kadar kolaylaştığını fark edeceksiniz. 429 konut, 6 mağaza ve 92 farklı daire tipi bulunan Next Level Çayyolu’na adım attığınızda, bir Next Level projesinde yer almanın avantajlarını yaşayacak ve yatırım değeriyle hayatınıza artı değer katacaksınız.

Hareketli, aktif yaşamın içinde iki çok katlı kule; huzurlu, sakin, doğal yaşamı barındıran bahçeli, teraslı, verandalı yatay bloklar...

Modern, geometrik mimari. Özel yaşama saygılı, akışı olan, iki yöne cepheli evler, sıcak komşuluklar yaratacak, sosyalleşme, buluşma alanı meydanlar, doğal yeşilin eşlik ettiği binalar, kaynaşma noktası küçük atriumlarla samimi ortamlar.

Aktif yaşamı destekleyen havuzlar, spor alanları, yürüyüş yolları, motorlu araçlar olmadan özgürce hareket edilen, doğal görsellik sunan alanlar ve keyifli saatlerin tada dönüştüğü yemek okulu.

Aile yaşamı, komşuluklar ön planda. Eski mahallelerimiz, huzur dolu sokaklarımız gibi bir çevrenin yanı sıra geleceğin tarzından esintiler. Boydan boya camlarla güneşin içeri doluşu, yüksek tavanlarla gelen ferahlık, hem kendi içinde kozası ve yaşamın gizliliğine olan saygısıyla kapalı mimari ögeler hem de dışarıya açılan, doğayla yaşamın canlılığıyla buluşan teraslar, bahçeler, balkonlar, ufkun açıklığıyla özgürleşen alanlar...

Doğaya olan özlemin özelleştirilmiş alanlarla harmanlandığı, detaylarda maksimum özen gösterilmiş bir eve, kim hayır diyebilir ki...


 

Mimardan

MİMARDAN

Next Level ailemize hoş geldiniz...

Yeni aile üyemiz Çayyolu projesiyle, sizin için hem rahat ve konforlu, hem de aktif ve modern hayatınıza cevap verebilecek özel bir dünya tasarladık. Next Level Çayyolu, hem şehre yakın, hem doğayla birleşen bir bölge olarak, size hayat dolu bir yaşam alanı sunuyor.

Next Level Çayyolu, sadece bir konut projesi değil aynı zamanda hem eviniz hem de sosyal hayatinizin merkezi olarak detaylandırılmış bir yaşam stili.

Arazinin topografik özelikleri bize peyzaj tasarımları için ilham oldu.Özel olarak yeşillendirilmiş ortak alanlarin içinde bulunan parklarla, çoçuklar için özel mekânlarıyla ve spor aktivitelerine ayrılmış tesisleriyle sizi projemize bekliyoruz.

Ailenizin ve kendinizin yaşam şartlarını en iyi şekilde sağlamak için sizlere, sayısız daire tasarımları sunuyoruz. İsterseniz bahçeli villa, isterseniz çatı bahçeli penthouse, isterseniz balkonlu daire, isterseniz doğa manzaralı kulelerden veya bahçeler içindeki daireleden seçebilirsiniz.

Kendi tarzınızla evinizi tamamlamak için, üç farklı iç mimari atmosfer sunuyoruz. Seçkin malzemeler, şık dokular ve size özel tasarlanmış renk harmonileriyle rüyalarınızı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Next Level ailesine bizi projenin tasarım ve mimari koordinasyonuna ilaveten iç mimarisi ile de görevlendirdiği ve en küçük ayrıntısına kadar devamlılık içeren bir bütünlük oluşturma fırsatı verdiği için çok teşekkür ediyoruz.


Brigitte Weber

Mimar